1 299 200 zł PLN|56 m2
Sopot, Parkowa 44/8
Cena/m2 23 200 zł
Dzielnica Sopot Dolny
Rynek pierwotny
Stan techniczny deweloperski
Piętro / liczba kondygnacji 3
Rodzaj ogrzewania Centralne
Widok Na morze
Taras Na dachu - 30 m2
Balkon Tak - 4,5 m2
Miejsce parkingowe Brak
Prąd Tak
Woda Tak
Kanalizacja Tak

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji Sopotu – na pięknej ulicy Parkowej. Na mieszkanie składają się: duży salon z widokiem na morze, przechodzący płynnie w kuchnię , obszerna łazienka oraz sypialnia ze słonecznym balkonem. Z salonu prowadzą schody na dach, gdzie znajduje się jedyny w swoim rodzaju przeszklony taras. Jest on do wyłącznej dyspozycji właścicieli tego mieszkania i rozpościera się z niego widok na całą Zatokę, molo oraz Półwysep Helski. To właśnie ten taras oraz widok sprawiają, że próżno szukać drugiej takiej nieruchomości w Sopocie.
Mieszkanie oferowane jest na sprzedaż w stanie deweloperskim plus. Posiada centralne ogrzewanie – nowa kotłownia w piwnicy dla całego budynku. Do lokalu doprowadzona będzie klimatyzacja.
Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, zlokalizowany jest zaledwie kilka kroków od plaży. Zabytkowa kamienica przeszła właśnie gruntowną rewitalizację pod okiem konserwatora zabytków. Remont objął praktycznie wszystkie elementy budynku: elewacja, klatka schodowa, piwnica, dach, instalacje, ogrzewanie, stolarka okienna i drzwiowa, ogrodzenie posesji. Przy okazji prac, wyremontowane zostały także wszystkie mieszkania znajdujące się w kamienicy. Po zakończeniu remontu ponad 100-letnia kamienica spełnia wszystkie cechy niemalże nowego budynku, przy zachowaniu swojego zabytkowego charakteru.

Planowane zakończenie robót oraz możliwa sprzedaż końcowa nieruchomości to lato 2017.
Mieszkanie graniczy z drugim, o podobnej wielkości, które również jest wystawione na sprzedaż w cenie 1 050 000 zł.

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
mail: nieruchomosci@sanhaus.pl
kom. +48 509 476 804 – Anna Ziółek